Nie od dziś wiadomo, że kampanie AdWords są bardzo dobrą promocją naszej firmy, ponieważ odpowiadają na zapytania użytkowników. W ten sposób osoba szukająca hydraulika widzi reklamę hydraulika, a poszukujący pizzy czynnej całą dobę może od razu zadzwonić i zamówić ją z dowozem. I taką reklamę może zrobić każdy.

To, w czym my się specjalizujemy określają trzy słowa: strategia, testy i analiza. Nie ma jednego sposobu prowadzenia kampanii, który sprawdzi się dla każdej branży, tak samo jak nie ma dobrej kampanii bez testowania, sprawdzania i eksperymentowania. Dla każdej marki tworzymy indywidualną strategię spójną we wszystkich mediach, testujemy różną komunikację, analizujemy ścieżki użytkowników w witrynie i segmentujemy ich w zależności od ich zachowania na stronie.

W ten sposób poznajemy użytkownika i jego oczekiwania, i dostosowujemy kampanię pod niego oraz użytkowników z podobnym profilem w Internecie. AdWords to nie tylko sponsorowane reklamy w wyszukiwarce, ale też banery w sieci reklamowej Google, działania ecommerce, promocja kanału na YouTube, promocja produktów ze sklepu, reklamy w gmailu, promocja aplikacji.

Brand Bastion

Brands are used in business, marketing, and advertising. Branding remains the last bastion for differentiation of products.

Marketing

Branding is a set of marketing and communication methods that help to distinguish a company.

Brand Products

Many companies are beginning to understand that there is often little to differentiate between products in the 21st century.